Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Skopali człowieka, wymusili pieniądze i... wpadli

Czterech młodych mężczyzn, podejrzanych o dokonanie rozboju na 48–letnim mieszkańcu miasta, zatrzymali łomżyńscy policjanci. Napastnicy usłyszeli już zarzuty: przed sądem 16-, 20-, 24- i 29-latkowi grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

W sobotę po północy dyżurny łomżyńskiej Policji otrzymał zgłoszenie o rozboju na ulicy Różanej. Na miejsce natychmiast pojechali mundurowi. Tam w rozmowie z 48–letnim pokrzywdzonym ustalili, że do mężczyzny podeszło czterech młodych ludzi, a następnie grożąc pobiciem wymusiło na nim oddanie pieniędzy. Mężczyzna, bojąc się o swoje zdrowie, zaczął uciekać. Jeden z napastników dogonił 48–latka, przewrócił go na ziemię i kopał po całym ciele. 48-latek doznał urazu kręgosłupa i barku. W trakcie szamotaniny doszło też do zniszczenia wartego 180 złotych telefonu poszkodowanego.
- W wyniku natychmiastowej reakcji funkcjonariuszy z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego i Wydziału Kryminalnego już kilkanaście minut po zgłoszeniu zatrzymano dwóch sprawców tego rozboju – informuje Ewelina Szlesińska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łomży. - Jak się okazało, ujęci w pościgu sprawcy to 24- i 29–letni mieszkańcy miasta. Obaj trafili do policyjnej izby zatrzymań. Kolejni dwaj sprawcy w wieku 20 i 16 lat wpadli w ręce mundurowych następnego dnia. Najmłodszy z nich został dziś przesłuchany jako sprawca czynu karalnego, natomiast pozostali usłyszeli zarzuty rozboju. Grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę