Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@

Coraz większy Dar Serca

Ponad 34 tys. zł. – tyle pieniędzy uzbierali w niedzielę gimnazjaliści kwestujący w „Noworocznym Darze Serca”. Kwestę po raz szósty zorganizowało łomżyńskie gimnazjum nr 8. Tym razem uczniów tej szkoły wspierali koledzy z całego regionu. W kwestę włączyli się bowiem szkoły z Łomży, Piątnicy, Miastkowa, Ciechanowca, Zambrowa, Stawisk, Grajewa, Śniadowa, Wizny, Puchały, Wygody, Kupisk, Małego Płocka, Pruszek, Jedwabnego i Nowogrodu.

W sumie na ulice i przed kościoły tych miast i miejscowości wyszło około tysiąca gimnazjalistów. Pieniądze zbierane były od rada do wieczora. To co później z kwestarskich puszek wysypano przeszło najśmielsze oczekiwania organizatorów. W sumie uzbierana kwota przekroczyła 34 tys. zł. To o ponad 30% więcej niż uzbierano rok wcześniej.

W sumie we wszystkich sześciu dotychczasowych kwestach „Noworoczny Dar Serca” uzbierano niemal 150 tys złotych. Pieniądze w całości trafiły na wsparcie leczenia dzieci chorych i niepełnosprawnych.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę