Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Brązowi medaliści Mistrzostw Polski

Główne zdjęcie
Dominik Seroka oraz Bartłomiej Dąbrowski

Dwaj łomżanie Dominik Seroka i Bartłomiej Dąbrowski (obaj są instruktorami w Akademii Sztuk Walki Dragon) oraz Sebastian Szablak z klubu „Dragon” Kolno wywalczyli brązowy medal w kumite drużynowym seniorów podczas odbywających się w Wałczu Mistrzostw Polski w Karate Fudokan w konkurencjach drużynowych. Sukces tym bardziej zasługuje na uznanie, gdyż Bartek Dąbrowski wrócił do startów po kilkuletniej przerwie, a Dominik Seroka dopiero w tym roku przeszedł do kategorii młodzieżowców i zanim przejdzie do seniorów upłyną jeszcze trzy lata.

W konkurencji kumite drużynowe o sukcesie drużyny decyduje zsumowana ilość punktów z walk każdego z zawodników. W pojedynku o wejście do strefy medalowej po walkach Dąbrowskiego i Szablaka był remis. Trzecią walkę stoczył Seroka, wygrywając w świetnym stylu 8-0.
W Mistrzostwach oprócz drużyn Polskiego Związku Karate Fudokan wzięli również udział karatecy z World Shotokan Institute – Poland.

Bartłomiej Dąbrowski i Dominik Seroka prowadzą treningi w ASW „Dragon” w każdy poniedziałek i środę w godz.18.00-19.30, w Szkole Podstawowej w Konarzycach.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę