Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Hiphopowcy docenieni

Główne zdjęcie
B.K.Teamki

Trzykrotnie na podium stawali tancerze Hip Hop ze Studia Tańca B.K.Step działającego przy Miejskim Domu Kultury – Domu Środowisk Twórczych w Łomży. Młodzi łomżanie docenieni zostali podczas rozgrywanego w weekend Turnieju Tańca Nowoczesnego „City of Dance”, który odbywał się w Białymstoku.

Our Beat
Our Beat
Produkcja Skrecz
Produkcja Skrecz

W kategorii Hip Hop miniformacje do lat 15-stu drugie miejsce przypadło B.K.Teamki. Także na drugim miejscu swój udział w turnieju - w kategorii hip hop formacje powyżej 15 lat - zakończyła „Produkcja Skrecz”. W tej samej kategorii trzecie miejsce wywalczyła grupa „Our Beat”.
Łomżan do udziału w zawodach przygotowywali: Marek Kisiel, Adrianna Rajkowska oraz Krystian Pieloch.

210305125821.png

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę