Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Prezes Jurgiel

Zaskoczenia nie było, bo w wyborach był jedynym kandydatem. Delegaci Prawa i Sprawiedliwości wybrali prezesa okręgowego zarządu partii. Został nim poseł Krzysztof Jurgiel. Kandydata wskazanego przez prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego poparła zdecydowana większość delegatów uczestniczących w II Zjeździe Okręgowym w Białymstoku. Z uczestniczących w głosowaniu 243 delegatów Jurgiela poparło 202, przeciw było 30 - pozostali wstrzymali się od głosu.

Niedzielny (25.03) zjazd był również okazją do podjęcia przez polityków PiS 9 uchwał. Dotyczyły one m.in. krytycznej oceny działalności koalicji PO-PSL w województwie podlaskim, przyjęcia "Planu Strategicznego utrzymania żywotności gospodarczej i społecznej obszarów wiejskich w województwie podlaskim". Delegaci w jednej z uchwał domagają się również od obecnej koalicji rządzącej poprawy sytuacji młodych ludzi - przede wszystkim ograniczenia bezrobocia.

Prezes zarządu okręgowego PiS Krzysztof Jurgiel poinformował również, że delegaci partii domagają się również przyznania Telewizji Trwam prawa do miejsca na cyfrowym multipleksie.

Zaapelował również do wzięcia udział u w zbliżających się obchodach drugiej rocznicy katastrofy smoleńskiej.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę