Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Rusztowania na Legionów. Ulica zablokowana

Silny wiatr przewrócił część ścian i rusztowania rozbieranego budynku w pobliżu skrzyżowania Alei Legionów z Polową. Metalowe rusztowania i cegły z budynku spadły na chodnik i jeden pas Legionów blokując ruch na ulicy. Na szczęście gdy doszło do wypadku nie przejeżdżał żaden samochód nikt więc z zdarzeniu nie ucierpiał.

Budynek, w którym dawniej mieścił się sklep z garniturami, od kilku dni był rozbierany. Przewrócone elementy rusztowań utrudniały ruch na Alei Legionów przez około dwie godziny. Ruchem w tym czasie kierowali policjanci.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę