Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Wiosenne zawody futsalu

Drużyna z Zespołu Szkół Drzewnych i Gimnazjalnych w Łomży zwyciężyła w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych. Turnieju zorganizowanym w pierwszym dniu wiosny wystartowało 14 drużyn z 13 łomżyńskich szkół.

Zawody futsalu zostały zorganizowane w ramach realizowanej przez łomżyńskich policjantów kampanii społecznej „Łomżyńscy Kibice – Wzorowi Kibice”. 
- Ideą i celem turnieju  - jak podkreśla Ewelina Szlesińska rzecznik prasowy KPM w Łomży - było wdrożenie wśród młodzieży prawidłowej postawy kibica, propagowanie partnerskiego zachowania na imprezach masowych oraz doskonalenie zasad i przepisów obowiązujących na obiektach sportowych. Podczas trwania turnieju wśród zgromadzonej publiczności zostały przeprowadzone konkursy sportowe oraz konkursy wiedzy o sporcie i bezpieczeństwie.

Zwycięskie drużyny:
Puchar za I miejsce w turnieju drużyna z Zespołu Szkół Drzewnych i Gimnazjalnych w Łomży
Puchar za II miejsce w turnieju drużyna z Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących Nr 5 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łomży
Puchar za III miejsce w turnieju drużyna z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących Nr 6 w Łomży

Wyróżnieni zawodnicy
Najlepszy Zawodnik – Tomasz Wąsowicz z „Mechanika”
Najlepszy Bramkarz – Grzegorz Staniórski z „Mechanika”
Najlepszy Strzelec – Arkadiusz Szpada z „Ekonomika”

Halowym Turnieju Piłki Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych zorganizowany został przez  Komendę Miejską Policji w Łomży oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę