Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Srebra ze Spały

Główne zdjęcie
Dariusz Szymański i Paweł Grygo

31 halowych rekordów Polski i 42 rekordy halowych mistrzostw Polski ustanowiono podczas XXI Halowych Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce w kategorii Masters czyli zawodników od 35 roku życia. Wśród startujących byli także Paweł Grygo i Dariusz Szymański reprezentujący „Klub Sportowy Łomżanie”. I choć żaden z nich rekordu nie ustanowił, to występ można zaliczyć do udanych. Obaj do domu wrócili ze srebrnymi medalami.

Paweł Grygo w kategorii M35 przegrał z Leszkiem Zblewskim - medalistą Mistrzostw Polski, reprezentantem kraju w imprezach międzynarodowych. Dystans 3000 metrów przebiegł on w czasie 9.10.30 co jest rekordem halowych Mistrzostw Polski. Nasz zawodnik dystans ten pokonał w 9.12.23 co jest trzecim wynikiem w historii halowych Mistrzostw Polski w kat M35. Niewiele zabrakło do rekordu Polski na tym dystansie który wynosi 9.06.12 i ustanowiony został podczas Mistrzostw Europy  w Belgii.

Startujący na tym samym dystansie Dariusz Szymański w kat M50 z czasem 10.12.63 wywalczył również  srebrny medal.
Dodamy, że mistrzostwa rozgrywane były w hali Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Spale, a łomżyńscy zawodnicy mogli na nie jechać dzięki wsparciu Grzegorza Dembowskiego właściciela firmy „SZYBAS”.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę