Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Pijany kierowca autobusu w Kolnie

Ponad 950 busów i autobusów skontrolowali policjanci z województwa podlaskiego podczas akcji „Bus”. W jej trakcie wykryto 380 naruszeń przepisów ruchu drogowego popełnionych przez kierowców takich pojazdów. Pięciu z nich jechało po spożyciu alkoholu.

Wśród nich był także 45-letni kierujący autobusu zatrzymany przez kolneńskich policjantów na ulicy Wojska Polskiego. Mężczyzna przewoził 10 pasażerów będąc pod wpływem alkoholu. Jak podaje policja badanie alkomatem wykazało u niego blisko 0,4 promila alkoholu w organizmie. 45-latek stracił prawo jazdy, a pasażerowie pojechali w dalsza podróż z innym, trzeźwym kierowcą. W czasie działań policjanci sporządzili  4 wnioski o ukaranie do sądu i nałożyli na kierowców prawie 670 mandatów karnych, w tym 191 za nadmierną prędkości.  Funkcjonariusze zatrzymali 34 dowodów rejestracyjnych, głównie za zły stan techniczny pojazdów.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę