Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Znowu sukces...

Główne zdjęcie
Pola Grzech i jej zwycięska praca (fot. MDK-DŚT)

Pola Grzech młoda artystka z pracowni MDK-DŚT zwyciężyła w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym na plakat do „Czerwonego Kapturka”. W niedzielę w małej galerii Teatru Rampa odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wernisaż najlepszych plakatów wyłonionych spośród 359 prac. Okazało się, że podopieczni Anny Bureś, instruktorki plastyki Miejskiego Domu Kultury - Domu Środowisk Twórczych w Łomży, zdobyli także trzy wyróżnienia.

Konkurs zorganizowany został przez Dom Kultury Zacisze w Warszawie. Jury (artystka malarka, artysta grafik i specjalista ds. reklamy) wyłoniło w trzech kategoriach po trzy nagrody główne i wyróżnienia. Młodzi łomżyńscy artyści konkurowali w kategorii -  klasy I - III SP.
I Nagrodę przyznano Poli Grzech, a wyróżnienia Kasi Mazur oraz Idze i Jędrkowi Perkowskim. Po prezentacji prac publiczności plakaty wejdą w skład stałej ekspozycji Teatru Rampa.


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę