Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Dni otwarte

W związku z naborem dzieci do przedszkola na nowy rok szkolny 2012/2013 serdecznie zapraszamy zainteresowanych rodziców wraz z dziećmi do odwiedzin w naszej placówce w dniach 20-22 marca 2012 r. w godzinach rannych. W tym czasie będzie można obejrzeć sale zabaw, szatnie , łazienki i inne pomieszczenia dostępne dla dzieci oraz zasięgnąć szczegółowych informacji o naszym przedszkolu u Dyrektora placówki lub nauczycielek.

Agata Komorowska
pon, 19 marca 2012 23:31
Data ostatniej edycji: wt, 20 marca 2012 17:06:02

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę