Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Wysokie Mazowieckie: cmentarz żydowski zdewastowany. Policja szuka sprawców

Faszystowskie symbole i antysemickie hasła pojawiły się w nocy na ogrodzeniu i na nagrobkach cmentarza żydowskiego w Wysokiem Mazowieckiem. Postępowanie w sprawie wykrycia wandali wszczęli policjanci z komendy powiatowej, ale pierwsze działania nie przyniosły na razie rezultatów.

Burmistrz Jarosław Siekierko o incydencie poinformował już właściciela terenu kirkutu, którym jest Warszawska Żydowska Gmina Wyznaniowa. Cmentarz żydowski w Wysokiem Mazowieckiem został uporządkowany i ogrodzony przez Fundację Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego w 2006 roku.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę