Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 maja 2021 napisz DONOS@

Q-Integracji z mistrzem MMA

Mamed Khalidov najlepszy zawodnik MMA w Polsce i jeden z najlepszych na świeci będzie prowadził cykliczne warsztaty MMA w Łomży. Zajęcia odbywać się będą w ramach projektu „Q-Integracji 2” Fundacji „Ocalenie”. Zajęcia będą otwarte dla wszystkich zainteresowanych, a udział w nich będzie bezpłatny. Khalidov z pochodzenia jest Czeczenem. Do Polski trafił w 1997 roku.

Zajęcia MMA w ramach projektu „Q-Integracji 2” rozpoczną się od 1 kwietnia. Treningi odbywać będą się w hali sportowej Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży. Opiekę merytoryczna nad nimi objął Mamed Khalidov, który również cyklicznie będzie prowadził warsztaty MMA w Łomży. Nim jednak zajęcia z MMA się rozpoczną z Mamed Khalidov chce spotkać się z mieszkańcami Łomży. Już w poniedziałek od godz. 13.00 w Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży będzie można z nim porozmawiać o MMA, ale nie tylko o tym. Khalidov  jest praktykującym muzułmaninem, w związku z czym nie trenuje w okresie ramadanu i nie toczy walk przez około dwa miesiące po nim.
- Przewidziany czas poniedziałkowego spotkania to dwie godziny. Jest ono otwarte dla wszystkich mieszkańców miasta – podkreśla Kamil Kamiński z Fundacji Ocalenie.
W ramach realizowanych projektów Fundacji „Ocalenie” prowadzone są również zajęcia teatralne skierowane do dzieci, oraz zajęcia z breakdance skierowane dla dzieci i młodzieży. Także te zajęcia będą otwarte dla wszystkich osób zainteresowanych. Udział w nich jest bezpłatny.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę