Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 24 czerwca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Dzieci ofiarami pożaru

Do oddziału intensywnej opieki medycznej szpitala w Zambrowie w stanie ciężkim trafiło dwoje małych dzieci. Są to ofiary pożaru, jaki wybuchł w bloku przy ul. Wyszyńskiego. Zapaliło się jedno z pomieszczeń w mieszkaniu na czwartym piętrze - poinformował zastępca komendanta powiatowego policji, młodszy inspektor Krzysztof Radomski. Były tam trzy- i czteroletnie dzieci. Oboje z obrażeniami ciała odwieziono natychmiast do zambrowskiego szpitala. Jedno dziecko było przytomne, drugie - nie. Pożar został ugaszony przez zambrowskich strażaków bardzo szybko. Specjalistyczna ekipa usiłuje ustalić okoliczności i przyczynę zdarzenia. Najprawdopodobniej doszło do zwarcia w instalacji elektrycznej - niewykluczone, że choinkowych lampek albo telewizora.


Mieszkanie nie zostało zbytnio zniszczone - po wywietrzeniu i osuszeniu nadawać się będzie do użytku. Nic nie wiadomo w tej chwili na temat stanu zdrowia poszkodowanych dzieci. Pielęgniarka z oddziału intensywnej opieki medycznej powiedziała, że nie udziela się w tej sprawie żadnych infromacji i że wszyscy lekarze na oddziale są bardzo zajęci.
210618123923.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę