Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Handlowali narkotykami

Główne zdjęcie
fot. KWP w Białymstoku

Policjanci z Łomży zatrzymali troje dilerów narkotyków. - 28-latek odpowie za posiadanie i handel środkami odurzającymi a jego o 11 lat młodsza koleżanka i ich 16-letni kolega usłyszą zarzuty posiadania i udzielania narkotyków – podaje Urszula Brulińska z KMP w Łomży. Młodego mężczyznę, który miał przy sobie znaczne ilości narkotyków zatrzymano także w Grabowie w powiecie kolneńskim. Wszyscy trafią przed sąd. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj po południu policjanci z Wydziału d/w z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Łomży w wyniku uzyskanej informacji zatrzymali trzech młodych mieszkańców miasta. Z informacji wynikało, że osoby te mogą się trudnić handlem środkami odurzającymi.  28–latkowi został przedstawiony zarzut o posiadanie i handel narkotykami. W sumie mężczyźnie udowodniono sprzedaż prawie 20 gram marihuany i 10 gram amfetaminy. Zatrzymany przyznał się do zarzucanych mu czynów i wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze. Natomiast jego nieletni kompani usłyszeli zarzuty posiadania i udzielania środków odurzających. Oni też się przyznali i wyrazili chęć dobrowolnego poddania się karze. Łomżyńscy policjanci uważają, że sprawa jest rozwojowa i nie wykluczają dalszych zatrzymań.

Także wczoraj policjanci z Kolna zatrzymali 25-letniego mieszkańca gminy Grabowo. Z ustaleń mundurowych wynikało, że może on posiadać narkotyki. Informacje mundurowych się potwierdziły. Okazało się, że mężczyzna miał przy sobie foliową torebkę z zielonym roślinnym suszem. Badanie narkotesterem wykazało, że jest to marihuana. Funkcjonariusze zabezpieczyli w sumie ponad 95 gramów narkotyku, z którego mogło powstać około 190 działek dilerskich. Wczoraj 25-latek usłyszał zarzut nielegalnego posiadania środków odurzających.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę