Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Za szybka jazda...

Połamane dwa żebra, złamany obojczyk i potłuczenia, oraz rozbity samochód – to finał najprawdopodobniej za szybkiej jazdy 38-latka. Mężczyzna jadąc o północy drogą w kierunku Śniadowo stracił panowanie nad samochodem, zjechał na pobocze, gdzie renault megane dachowało.

Szczegółowe okoliczności wypadku ustalają łomżyńscy policjanci. Wstępnie jako przyczynę wypadku przyjmują niedostosowanie prędkości jazdy do warunków panujących na drodze.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę