Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Obowiązek szkolny sześciolatków

Szanowni Rodzice Dnia 16 lutego 2012 r. w Dzienniku Ustaw opublikowano ustawę przesuwającą datę objęcia sześciolatków obowiązkiem szkolnym. Do 2014 r. o pójściu sześciolatka do szkoły decydować będą rodzice.

Ustawa z dnia 27 stycznia 2012 r. uelastycznia proces obniżania wieku obowiązku szkolnego poprzez wydłużenie okresu, w którym o posłaniu sześciolatka do szkoły decydują rodzice. Obowiązkowo w wieku sześciu lat edukację zaczną dopiero dzieci urodzone w 2008 r. (od 1 września 2014 r.). Jednocześnie, ustawa pozostawia obowiązek odbycia rocznego przygotowania przedszkolnego przez dzieci pięcioletnie. Dzieci, które decyzją rodziców nie rozpoczną nauki w szkole, będą musiały kontynuować edukację przedszkolną.

Agata Komorowska
cz, 15 marca 2012 21:24
Data ostatniej edycji: cz, 15 marca 2012 22:29:04

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę