Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Złodziej z przeszłością

Policjanci zatrzymali 32-letniego mieszkańca Łomży. Mężczyzna w miniony weekend skradł dwie kraty metalowe z jednego z budynków przy ul. Śniadeckiego. Okazało się, że to nie pierwszyzna. W ubiegłym roku też kradł. W dwóch „skokach” skradł m.in. kilkadziesiąt paneli ogrodzeniowych, rusztowania i podbitkę, a łączna wartość skradzionych przedmiotów przekracza 35 tysięcy złotych.

Do pierwszej w kradzieży z zarzucanych 32-latkowi doszło w sierpniu ubiegłego roku w Kisielnicy. Tam właśnie zginęło 57 sztuk paneli ogrodzeniowych wartych 5 tys złotych. Następny „skok” był na budowany dom w Starej Łomży. Tu złodziej napracował się jeszcze bardziej, bo z budynku wyniósł nie tylko przewody elektryczne, lampy halogenowe, czy gwoździe, ale m.in. rusztowania. Straty spowodowane tą kradzieżą oszacowane zostały na 30 tys zł. 
Mężczyzna przyznał się do kradzieży i chce dobrowolnie podać się karze, ale policjanci nie chcą uwierzyć, że tyle ciężkich przedmiotów skradł sam.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę