Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Było za ślisko

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Do dwóch groźnie wyglądających wypadków doszło w niedzielny poranek w okolicy Kolna. Najpierw volvo uderzyło w przydrożne drzewo, a później dachowało seicento. W obu przypadkach przyczynami wypadków były śliskie drogi, a właściwie niedostosowanie prędkości do warunków na drodze.

fot. podlaska.policja.gov.pl
fot. podlaska.policja.gov.pl

Najpierw, około godz 6.30, w okolicach Małego Płocka, 50-letni mężczyzna jadąc volvo wpadł w poślizg. Samochód przejechał rów i uderzył w drzewo. Szczęśliwie nic mu się nie stało.

Niespełna godzinę później niedaleko miejscowości Wiszowate na trasie Kolno - Grabowo kierująca seicento 29-latka, straciła panowanie nad autem i dachowała. Kobieta z ogólnymi stłuczeniami została przewieziona do szpitala.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę