Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Chciał zgwałcić córkę swojej konkubiny

Sąd Rejonowy w Wysokiem Mazowieckiem aresztował na trzy miesiące 39-letniego Krzysztofa K. To on - według prokuratury – pod koniec lutego próbował zgwałcić 14-letnią dziewczynę, córkę swojej konkubiny. Mężczyzna zdarł z niej ubrania, ale dziewczynie na szczęście udało się uciec.

Sprawę opisuje Gazeta Wyborcza Białystok. Jak podaje, koszmar dwóch córek kobiety trwał co najmniej dwa lata. Prokuratura ustaliła, że mężczyzna wielokrotnie miał się nad nimi znęcać zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Ale prawdziwy horror nastolatka przeżyła 21 lutego 2012 r., gdy 39-letni Krzysztof K. próbował w kuchni zmusić ją do seksu.  Jak relacjonuje Gazeta, mężczyzna zdarł wówczas z 14-latki ubrania, ale na szczęście dziewczynie udało się uciec.
Teraz, na wniosek prokuratury, sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące. Jeśli jego wina zostanie udowodniona, mężczyzna w więzieniu może spędzić nawet 12 lat.

zobacz: Chciał zgwałcić 14-letnią córkę swojej konkubiny

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę