Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Zgoda na budowę Castoramy

Główne zdjęcie
Plan Galerii Narew

Inwestor Galerii Narew uzyskał pozwolenie na budowę, w ramach tej galerii powstającej na terenach „po bawełnie”, drugiego budynku w którym ma znajdować się market z materiałami budowlanymi. Budynek, o powierzchni ok. 10 tys m2 – zgodnie z wcześniejszymi informacjami - zająć ma Castorama.

- W pierwotnych założeniach market budowlany Castorama miał się znaleźć wewnątrz Galerii. Po wielokrotnych konsultacjach z architektami postanowiliśmy, że aby usprawnić funkcjonowanie Galerii, market budowlany powstanie na zewnątrz obiektu, a powierzchnię, którą miał zajmować, przeznaczymy dla najemców z branży modowej, urodowej, usługowej i gastronomicznej – przekazywał kilka tygodni temu Henryk Rytwiński Leasing & Development Director.

Parametry budynku nr 2 Centrum Handlowo-Usługowego „Galerii Narew”:
pow. zabudowy 9 851,15 m2
pow. handlowa 7 933,31 m2
pow. usługowa pomocnicza 2 027,22 m2
kubatura 87 687,78 m3
długość 14,36 m
szerokość 78,81 m
wysokość łącznie z attyką 9,66 m

W poszukiwaniu najemców
Tymczasem we wtorek Warszawie odbyło się spotkanie na którym inwestorzy Galerii Narew zachęcali potencjalnych  zainteresowanych wynajęciem powierzchni handlowej. Wśród uczestników znaleźli się przedstawicie firm, zainteresowani poszerzeniem zakresu swojej działalności o rynek łomżyński, między innymi: C&A, Douglas, Centro, YES, Puma, Play, Mc Donalds, Subway, czy Cinema Lumiere – podają inwestorzy.
- Podczas spotkania wielu najemców pytało nas o istniejącą i przyszłą konkurencję - mówi Piotr Wasilewski, Retail Agency Director, DTZ Polska, firmy która zajmuje się komercjalizacją inwestycji. - Doradzając inwestorowi przy koncepcji handlowej projektu dokładnie przeanalizowaliśmy potencjał Łomży i regionu. Galerii Narew nie da się wprost porównać do żadnego innego projektu realizowanego i istniejącego w obszarze oddziaływania. Największy hipermarket spożywczy, jedyny hipermarket kategorii „Dom i Ogród”, jedyny multipleks kinowy oraz największa galeria z modą i usługami składają się na najbardziej komplementarną i jedyną taką ofertę w regionie. Dodatkowym atutem Galerii Narew jest dogodny dojazd ze wszystkich części miasta i regionu. Jestem przekonany,  że klient szukający miejsca na zakupy będzie wybierał ten obiekt, który da mu największy wybór, a w tym regionie będzie to Galeria Narew -  mówi Piotr Wasilewski.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę