Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

To budowa godna nagrody

Główne zdjęcie
Nowy budynek WORD-u

Nowa siedziba Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łomży wybudowana przez PPU MARK-BUD Sp. z o.o. znalazła się wśród trzech budów wyróżnionych złotymi statuetkami konkursu Budowa Roku 2010. Konkurs na najlepszą budowę roku już o raz 17. zorganizował Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa w Białymstoku.

Jak mówią organizatorzy, ma to być promocja wykonawców i inwestorów działających w budownictwie. Przy wyborze najlepszych konstrukcji brano pod uwagę m.in. dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych. Liczyła się też funkcjonalność, estetyka i terminowość wykonawcy budowy.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę