Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Pijany uciekał samochodem. Wiózł dwójkę małych dzieci oraz ich 25-letnią matkę

O nietypowym zdarzeniu informują policjanci. Wczoraj patrol kilka kilometrów ścigał osobowe volvo. Gdy już samochód się zatrzymał, kierowca szybko przesiadł się na tylne siedzenie pomiędzy małe dzieci. Okazało się, że był pijany. Policjanci dodają, że w samochodzie obok pijanego tatusia i dójki małych dzieci była także ich 25-letnia matka.

Jak informuje  oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem wczoraj w miejscowości Kobylin Borzymy na ulicy Głównej postanowili zatrzymać do kontroli drogowej volvo, którym kierował młody mężczyzna. Kierowca na widok radiowozu najpierw zwolnił, a następnie gwałtownie przyspieszył i zaczął uciekać w kierunku miejscowości Kropiewnica. Kierujący prowadził brawurowo, jechał środkiem drogi, nie reagował także na sygnały świetlne ani dźwiękowe. Po kilkukilometrowym policyjnym pościgu volvo zatrzymało się, a siedzący za kierownicą mężczyzna błyskawicznie przesiadł się na tylne siedzenie auta i usiadł pomiędzy dwójką malutkich dzieci w wieku 2,5 roku oraz 6 miesięcy. Policjanci zbadali stan trzeźwości kierowcy. Okazało się, że mężczyzna znajduje się pod wpływem alkoholu. Mężczyźnie pobrano krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie. Za swoje nieodpowiedzialne postępowanie kierowca odpowie przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę