Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Zaginęła 30-letnia łomżanka

Główne zdjęcie
Zaginiona Aleksandra Rogaska (bardziej aktualne zdjęcie)

W piątek, 2 marca, około godz. 19:00, wyszła z miejsca zamieszkania i oddaliła się w nieznanym kierunku. Od tamtej pory 30-letnia mieszkanka Łomży Aleksandra Rogaska nie powróciła do domu ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. Teraz poszukuje jej policja i prosi wszelkie osoby, które widziały ostatnio zaginioną o kontakt.

Rysopis zaginionej: 176 cm wzrostu; szczupłej budowy ciała; włosy krótkie, proste, farbowane na ciemny brąz; oczy niebieskie. Znaki szczególne: blizna na szyi po operacji tarczycy.
W dniu zaginięcia Aleksandra Rogaska ubrana była w kurtkę ze ściągaczem koloru ciemnego, buty kozaki na wysokich obcasach, na głowie miała kolorową dzianą czapkę.
Osoby, które widziały Aleksandrę Rogaską w dniu zaginięcia lub znają jej obecne miejsce pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży przy ul. Wojska Polskiego 9 pok. 128 albo telefonicznie pod numerami telefonów 086- 474 12 43 oraz 997 lub 112.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę