Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

Sukces Młodzieżowego ŁKS-u

Znakomicie spisali się juniorzy młodsi Młodzieżowego ŁKS-u Łomża podczas ostatniego weekendu. Zespół trenowany przez Sławomira Stanisławskiego zajął drugie miejsce w mocno obsadzonym turnieju piłki nożnej, który odbył się w Łodzi.

W zawodach wzięło udział 8 zespołów z Łodzi, Wrocławia, Opola, Lubina, Zduńskiej Woli, Karczewa i Łomży, które w pierwszej fazie zostały podzielone na dwie grupy. Łomżanie razem z Widzewem Łódź, Mazurem Karczew i Wratislavią Wrocław rywalizowali w grupie A i poradzili sobie znakomicie. Odnieśli dwa zwycięstwa - 3:0 z Wratislavią i 1:0 z Mazurem oraz bezbramkowo zremisowali z łódzkim Widzewem i z pierwszego miejsca awansowali do półfinału. Tam po wyrównanej meczu pokonali Pogoń Zduńska Wola w rzutach karnych 3:1 (w regulaminowym czasie było 1:1). W walce o zwycięstwo w całych zawodach ponownie stanęli na przeciwko zespołu Widzewa. I w tym spotkaniu powtórzył się scenariusz z poprzedniego meczu tych drużyn, który zakończył się bez bramek. Tym razem nie mecz nie mógł pozostać bez rozstrzygnięcia i  wygranej musiały zadecydować loteryjne rzuty karne. Tym razem szczęście było po stronie rywali, którzy wygrali 4:3.
- Celem tych zawodów było porównanie wyszkolenia piłkarskiego zawodników z różnych regionów Polski. Turniej pokazał, że szkolenie młodzieży w klubie ŁKS Łomża zmierza w dobrym kierunku. Na tle innych klubów ligowych możemy pochwalić się zdolną młodzieżą i efektami pracy trenerskiej. Zespół z Łomży był uważany na turnieju za zespół grający "mądrą piłkę" - powiedział szkoleniowiec MŁKS-u - Udział  takim turnieju pozwoli moim zawodnikom nabrać pewności, a zarazem zachęci ich do dalszej pracy. Za możliwość uczestniczenia w turnieju dziękuję Adamowi Gajownikowi, a także Rodzicom.
Jak w każdej tego typu imprezie, oprócz nagród zespołowych, przyznano również wyróżnienia indywidualne. Najlepszym bramkarzem turnieju trenerzy uznali Artura Bikowskiego z MŁKS-u, a Tomasz Świderski został wicekrólem strzelców.

Zawodnicy MŁKS Łomża, którzy uczestniczyli w turnieju: Artur Bikowski, Bartosz Radziwanowicz, Krzysztof Bartliński, Artur Bajor, Paweł Piotrowski, Patryk Godlewski, Marcin Malinowski, Rafał Maćkowski, Grzegorz Żebrowski, Łukasz Rostkowski, Paweł Lusa, Daniel Szerszniew, Jakub Żegalski, Mariusz Jastrzębski, Tomasz Świderski.

Kolejność końcowa:
1. Widzew Łódź
2. ŁKS Łomża
3. Pogoń Zduńska Wola
4. Zagłębie Lubin
5. Mazur Karczew
6. ŁKS Łódź
7. Wratislavia Wrocław
8. Odra Opole

is

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę