Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Narkotyków coraz więcej...

Trzech młodych mieszkańców Łomży zostało zatrzymanych w nocy z soboty na niedzielę, po tym jak w samochodzie którym jechali policjanci znaleźli ponad 10 gramów amfetaminy, a także elektroniczną wagę i torebki tzw. dilerki. - To przypomina walkę z hydrą – ścinamy jedną głowę, a w jej miejsce odrastają dwie kolejne – mówił komendant Andrzej Ryński odnosząc się do informacji o zalewających miasto narkotykach. Przypomnijmy pod koniec lutego w Łomży przejęto rekordowy duży ładunek - ponad 5 kg amfetaminy.

Jak relacjonuje Ewelina Szlesińska, rzecznik prasowy KMP w Łomży w sobotę ok. 23.00 policjanci z patrolu ponadnormatywnego, czyli funkcjonującego dzięki wsparciu finansowym samorządu miasta, na ul. Nowogrodzkiej zatrzymali do kontroli audi. W samochodzie było trzech młodych mieszkańców miasta – 23, 24 i 29 lat, którzy podejrzanie się zachowywali. Policjanci sprawdzili samochód i znaleźli w nim torebkę z białym proszkiem,m a także elektroniczną wagę służącą do odmierzania niewielkich ilości substancji i foliowe torebki strunowe tzw. dilerki. Mężczyźni zostali zatrzymani na komendzie. Okazało się, że biały proszek to 10,8 gramów amfetaminy.  Dziś wszyscy mają usłyszeć zarzut posiadania narkotyków. Grozi za to kara pozbawienia wolności do lat 3.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę