Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Słonecznie, ale zimno... do piątku

W dzień zachmurzenie małe, okresami umiarkowane, ale zimno. W najcieplejszym momencie dnia temperatura w Łomży nie powinna przekroczyć zera i przez większą cześć dnia będzie lekki mróz. W nocy temperatury spadną do -10°C. W ciągu najbliższych dwóch – trzech dni będzie mnie więcej tak samo, a ocieplić ma się dopiero od piątku.

We wtorek w najcieplejszym momencie dnia w Łomży ma być -1, -2°C, a w środę tylko -3°C. Przez cały czas wiatr będzie wiał z północy i północno-wschodni. Z długoterminowych prognoz numerycznych wynika, że dopiero w czwartek pogoda zacznie się nam zmieniać. Co prawda jeszcze o poranku ma być -10°C, ale w ciągu dnia temperatura może podskoczyć do +2°C. Kolejne dni mają być jeszcze cieplejsze. W sobotę 4°C, w niedzielę 6°C, a w przyszły poniedziałek nawet 11°C.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę