Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Bo przyczepka się odpięła

W wyniku zderzenia skody z przyczepką, która w czasie jazdy odczepiła się od volkswagena, dwie ranne kobiety trafiły do szpitala. Do nietypowego wypadku doszło w piątek około godziny 9.00 w miejscowości Zabiele.

Policjanci wstępnie ustalili, że 45-letni kierowca volkswagena najprawdopodobniej nie zabezpieczył zaczepionej do golfa przyczepki. Ta w trakcie jazdy, na prostym odcinku trasy, odpięła się i zjechała na lewą stronę drogi uderzając w nadjeżdżającą z przeciwka skodę. W wyniku wypadku kierująca octavią 24-letnia kobieta z urazem nogi została przewieziona do szpitala. Trafiła tam także z urazem kręgosłupa podróżująca z nią 21-letnia pasażerka.

źródło – oficer prasowy KPP w Kolnie


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę