Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Zajęcia na basenie

Drodzy Rodzice W każdy poniedzialek o godzinie 9:30 odbywają sie na basenie. Dzieci z grupy trzylatków i czterolatków chodzą na zmianę; grupa trzylatków i czterolatków nie może przekroczyć dziesięciorga dzieci. Podobnie, czyli na zmianę, uczestniczą w zajęciach na basenie dzieci pięcioletnie i sześcioletnie. W tej grupie wiekowej liczba dzieci nie może przekroczyć 15 dzieci. Szczegółowych informacji udzielają nauczycielki.

Agata Komorowska
pt, 02 marca 2012 10:35
Data ostatniej edycji: pt, 20 kwietnia 2012 21:43:16

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę