Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Piaskowa musi czekać...

- W budżecie miasta na rok 2012 nie ma zabezpieczonych środków na realizację ulicy Piaskowej – pisze Łukasz Czech z ratusza w odpowiedzi na opublikowany na 4lomza.pl list mieszkańców domów przy tej ulic, która jak zwykle po roztopach i większych opadach deszczu zmieniła się w bajorko. Problem zniknie dopiero za cztery lata, bo wówczas Piaskowa ma być wyasfaltowana.

Jak podaje Czech w uchwalonym w ubiegłym roku przez Radę Miejską Programie Budowy Ulic w Łomży, ul. Piaskowa została zapisana do realizacji w 2016 roku. Do czasu budowy docelowej nawierzchni możliwe jest jedynie wyrównywanie istniejącej nawierzchni gruntowej. W tym roku będzie to wykonane gdy odpowiednio rozmarznie grunt.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę