Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

List do redakcji: Ludzie nie mogą normalnie żyć...

Ulica Piaskowa w Łomży. Wielokrotnie mieszkańcy prosili Radę Miasta o pomoc, składali petycje w ratuszu, zbierali podpisy. Droga miała być budowana w 2009 roku a do tej pory nic się nie zmieniło – żalą się w przesłanym nam e-mailu. - Na chwilę obecną aby przejść ten odcinek drogi, niestety trzeba chodzić komuś po płocie.

„Nasze starania są bezskutecznie, przed wyborami jedna Pani chodziła codziennie aż do dnia wyborów obiecywała że zrobi coś w tej sprawie, a po wyborach nic nie pamiętała. Najgorzej jest na początku drogi od numeru 10. Miasto tłumaczy się że nie ma środków gdyż droga nie była planowana na ten rok, ul. łącząca ul. Spokojna i Wesoła również nie było w planie a została zrobiona. Bardzo prosimy o zainteresowanie.”

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę