Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Nowa i dawna skarbnik w kasie miasta Łomża

Główne zdjęcie
Jadwiga Kozłowska i Grażyna Kołodziejska (fot. Łukasz Czech/Urząd Miasta)

Grażyna Kołodziejska została jednogłośnie przyjęta uchwałą radnych Łomży na nowego skarbnika miasta. Jej poprzedniczka przez ponad 17 lat Jadwiga Kozłowska przejdzie z końcem marca na emeryturę, lecz przynajmniej przez trzy miesiące będzie na pół etatu doradcą ds. finansowych prezydenta Mieczysława Czerniawskiego.

Grażyna Kołodziejska (lat 48) jest łomżynianką, absolwentką Liceum Ekonomicznego w Łomży na kierunku finanse i rachunkowość oraz magistrem administracji po Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego (dyplom w 1994 r.). Była, m.in., kwestorem od 2004 r. w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży.

Potrafi powiedzieć stanowcze „nie”
- Miło i łagodnie wygląda, ale potrafi powiedzieć „nie” i to jest nam, a mnie szczególnie potrzebne – stwierdził prezydent, przedstawiając kandydatkę na nowego skarbnika radnym Łomży. - Kiedy byłem pełnomocnikiem ds. rozwoju PWSIiP, współpracowaliśmy podczas modernizacji i dobudowie budynku przy obecnej ul. Akademickiej. Właśnie zakończyła się budowa nowoczesnego Instytutu Technologii Żywności i Żywienia za ponad 50 mln zł. Pani Grażyna Kołodziejska potrafiła fachowo kierować zespołem i podejmować stanowczo decyzje.
Wybrana spośród ośmiu kandydatek - po teście z 67 pytań i egzaminie ustnym – kandydatka na skarbnika Grażyna Kołodziejska w krótkim wystąpieniu obiecała radnym i prezydentowi, że dołoży starań, aby „skutecznie i dla dobra miasta wykonywać zadania, a czas i życie pokażą”.  

Doradczyni na pół etatu
- Nie do końca rozstajemy się z panią Jadwigą Kozłowską – stwierdził prezydent Mieczysław Czerniawski. - Zaproponowałem jej pracę na pół etatu od początku kwietnia przynajmniej przez trzy miesiące, żeby przekazała swoją bogatą wiedzę pani Grażynie Kołodziejskiej.
Przewodniczący Rady Miasta Maciej Borysewicz zapowiedział, że bardziej uroczyście „będziemy witać nowego skarbnika i żegnać starą skarbnik” podczas sesji marcowej za miesiąc.

Mirosław R. Derewońko
Fot.: Łukasz Czech


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę