Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Będzie ślizgawka

Synoptycy z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB ostrzegają przed gołoledzią, które dziś wieczorem może występować na drogach w regionie. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska określono na 90%.

W wydanym ostrzeżeniu dyżurny synoptyk Magdalena Pękala przewiduje, że od godz. 15:30 do godz. 22:00 z zachodu na wschód województwa przemieszcza się strefa opadów śniegu, przechodzących w opady śniegu z deszczem i deszczu, przejściowo marznącego, powodującego gołoledź.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę