Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

Wpadli kolejni handlarze narkotyków z Łomży

Łomżyńscy policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy samochodem przewozili narkotyki. W ich BMW znaleziono 27 torebek z haszyszem, 10 torebek z amfetaminą, 4 torebki marihuany oraz torebkę z 16 tabletkami extasy. Łomżanie 21-letni Marek S. i 22-letni Adrian W. usłyszeli już zarzuty dotyczące handlu i posiadania znacznej ilości środków odurzających.

Do zatrzymania samochodu doszło w poniedziałek około godziny 19.30. 
- Funkcjonariusze Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego łomżyńskiej Policji wykonując swoje czynności związane z kontrolą pojazdu ujawnili znaczną ilość środków odurzających - podaje Urszula Brulińska z KMP w Łomży. - Mundurowi przy dwóch mężczyznach znajdujących się w kontrolowanym aucie znaleźli w sumie około 60 gramów różnych środków odurzających.
W aucie było 27 torebek z haszyszem, 10 torebek z amfetaminą, 4 torebki marihuany oraz torebkę z 16 tabletkami extasy. Ponadto przy jednym z nich - 22–latku policjanci ujawnili telefon komórkowy, który figurował jako utracony w wyniku kradzieży. W środę młodzi łomżanie 21 i 22 lat zostali doprowadzeni do prokuratury, gdzie usłyszeli zarzuty dotyczące handlu i posiadania znacznej ilości środków odurzających. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę