Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Zima jeszcze do końca nie ustąpiła...

Dziś do plus 6°C, jutro tylko 3°C, a w niedzielę możliwy jest lekki mróz. Ochłodzenie długo tym razem już nie potrwa. W najbliższy czwartek, według tzw. prognoz numerycznych w Łomży może być nawet + 9°C. W związku z ociepleniem hydrolodzy przewidują wzrosty stanów wody w zlewni Narwi, ale na razie żadnych zagrożeń nie widać.

Dziś raczej ciepło przy czym do końca dnia pochmurnie z możliwymi przelotnymi opadami deszczu. W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Temperatura minimalna od 0°C do 1°C. W sobotę podobnie, ale trochę chłodniej niż dziś. Temperatura maksymalna od 2°C do 3°C. W nocy z soboty na niedzielę leki mróz od -3°C do -1°C i możliwe przelotne opady śniegu.

Ciepłe dni i noce sprawiły, że zalegający śnieg szybko się topi. W ciągu minionej doby w zlewni Narwi hydrolodzy obserwowali przeważnie wzrosty stanów wody, głównie w strefie wody średniej i do wysokiej, na skutek topnienia pokrywy śnieżnej, dodatkowo zintensyfikowanej występującymi opadami deszczu. Największe dobowe wzrosty odnotowano na rzece Gać w Gaci (o 87cm), Orzu w Czarnowie (o 76cm) oraz na Sidrze w Harasimowiczach (o 75cm).


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę