Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Narkotykowi hurtownicy z Łomży

Trzech mieszkańców Łomży podejrzewanych o udział w obrocie oraz posiadanie ponad 5 kilogramów amfetaminy zatrzymali funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Łomży przy udziale funkcjonariuszy CBŚ Zarząd w Białymstoku. Na wniosek Prokuratora Okręgowego w Łomży wszyscy decyzją Sądu Rejonowego w Łomży trafili już do tymczasowego aresztu na trzy miesiące.

Podejrzanymi są mieszkańcy Łomży Wojciech Z. lat 34, Marcin L. lat 31 i Artur Marian M. lat 37. Prokurator Miara Kudyba, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łomży, zasłaniając się dobrem prowadzonego śledztwa odmawia udzielania szczegółowych informacji na ten temat.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę