Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wróci poradnia logopedyczna łomżyńskiego szpitala

Podlaski oddział Narodowego Funduszu Zdrowia rozstrzygnął kolejne konkursy uzupełniające z zakresu ambulatoryjnej opieki specjalistycznej. Wśród nich był także ten dotyczący poradni logopedycznej w Łomży, która po trzech miesiącach „niebycia” od 1 marca powróci do szpitala. Przypomnijmy poradnia logopedyczna byłą jedną z kilku poradni zlikwidowanych w styczniu po niekorzystnych dla łomżyńskiego szpitala rozstrzygnięciach konkursów przez NFZ. Przeciwko jej zamknięciu protestowali korzystający z usług pacjenci, a po nagłośnieniu sprawy przez media Fundusz zdecydował się na rozpisanie konkursów uzupełniających.

To kolejna przyszpitalna poradnia która powraca do Łomży. Na początku lutego NFZ rozstrzygnął konkursu które oznaczały powrót pięciu innych poradni: endokrynologicznej, kardiologicznej, nefrologicznej, reumatologicznej i urologicznej. 

zobacz: Protesty po likwidacji szpitalnej poradni logopedycznej

 

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę