Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Liczy się nie tylko Euro 2012

Główne zdjęcie
Zwycięskie drużyny z Turnieju Halowej Piłki Nożnej zorganizowanego przez Miejskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej

Piłka nożna jest najpopularniejszym sportem w kraju. W Łomży też. Potwierdzeniem tego mogą być organizowane co rusz nawet zimą turnieje piłkarskie. W Turniej Halowej Piłki Nożnej zorganizowanym przez Miejskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej przez dwa dni rywalizowało 16 drużyn z Łomży i regionu. W najbliższą sobotę Turnieju Piłki Nożnej Halowej w nowej hali w Nowogrodzie organizuje Baltica Travel.

W turnieju, który rozgrywany był w miniony weekend w Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich w Łomży przy ul. Ks. Anny rywalizowało 16 drużyn: GKS Łomża, OHP Łomża, Białe Wilki, Mechaniak, Narew Łomża, SUPER TEAM, DOMEL Łomża, PROMIL Drozdowo, MARPOL Łomża, GROT Mały Płock, ODS Łomża, De Seniors, KS Biel Jeziorko, FC Drozd, No Name, KS Gloriosa Trinita. W klasyfikacji zespołowej pierwsze miejsce zajęła drużyna GKS Łomża, która wyprzedziła zespół  Promil Drozdowo, oraz De Seniors.
Królem strzelców został Mariusz Wądołowski z Mechaniaka,  natomiast najlepszym bramkarzem  Artur  Nadolny z tej samej drużyny.

Emocje po tym turnieju jeszcze nie opadły, a cześć drużyn już szykuje się do kolejnych rozgrywek. W Turnieju Piłki Nożnej Halowej zorganizowanym przez Baltica Travel weźmie udział 10 zespołów. Będzie to historyczny turniej, bo pierwszy w historii turniej rozgrywany na nowo powstałej nowogrodzkiej hali sportowej! Cel imprezy jest promowanie aktywnych form spędzania wolnego czasu, popularyzacja piłki nożnej halowej wśród lokalnej społeczności oraz „sport i dobra zabawa”.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę