Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Nowy oddział Kasy Stefczyka w Łomży

Główne zdjęcie
Zapraszamy do naszego oddziału: Łomża, al. Legionów 44

Usługi finansowe Kasy Stefczyka zdobyły na przestrzeni 19 lat bardzo duże uznanie wśród mieszkańców Łomży. Teraz oferta Kasy dostępna będzie także w drugim oddziale przy al. Legionów 44. Warto wiedzieć, że propozycje Kasy Stefczyka obejmują nie tylko nisko oprocentowane pożyczki gotówkowe, można tu także znaleźć pożyczki refinansowe, pełną ofertę dla przedsiębiorców, wysoko oprocentowane lokaty terminowe i systematycznego oszczędzania, konta osobiste i firmowe, specjalne oferty dla młodzieży czy emerytów i rencistów.

Na temat oferty Kasy rozmawiamy z kierownikiem regionalnym Kasy Andrzejem Garlickim.
- (Andrzej Garlicki) Teraz w ramach najnowszej oferty proponujemy członkom Kasy pożyczkę z wyjątkowo niskim oprocentowaniem nominalnym, bez zaświadczeń o zarobkach do 50 tyś. zł i bez poręczycieli do 40 tyś. zł. Decyzja o przyznaniu pożyczki zapada w ciągu jednej godziny - pieniądze otrzymać można podczas jednej wizyty w placówce. Warto wspomnieć także o możliwości dodatkowej obniżki oprocentowania pożyczki gotówkowej przy wpływie wynagrodzenia na konto w Kasie. Taką pożyczkę może otrzymać każdy, niezależnie od źródła dochodu, a środki przeznaczyć można na dowolny cel, także na skonsolidowanie zaległych zobowiązań finansowych. Jeśli spłacamy kilka zobowiązań finansowych i mamy miesięcznie kilka rat różnych pożyczek czy linii pożyczkowych, to konsolidacja jest rozwiązaniem, które bardzo nam pomoże. Wystarczy odwiedzić jeden z oddziałów Kasy Stefczyka w Łomży pracownicy wyjaśnią szczegóły naszych propozycji i dopasują ofertę do indywidualnych potrzeb.

Zapraszamy do naszego oddziału:
ŁOMŻA, al. Legionów 44 (CH 4+)
tel. 86 212 51 62, 801 600 100 (koszt wg taryfy operatora)
www.kasastefczyka.pl
Skok Stefczyka wyłącznie POLSKI kapitał


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę