Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Coraz cieplej...

Jeszcze rano w Łomży mróz dochodził nawet do -10 st. Celsjusza, ale temperatura szybko rośnie. Pod koniec dnia i w nocy będzie około zera. Przez kilka kolejnych dni temperatury ujemne nie powinny się nam już przydarzyć.

Dziś jeszcze w regionie możliwe są słabe opady śniegu. Jutro po południu najpierw śniegu z deszczem, a później już tylko deszczu. W czwartek podobnie, przy czym opady deszczu ze śniegiem możliwe tylko rano, a później jak ma coś padać to tylko deszcz. Temperatura powietrza w środę i czwartek około +1 st. C. W piątek według numerycznych prognoz długoterminowych w Łomży może być nawet +5 st. C.     

Niewiele wody w rzekach

Hydrolodzy z białostockiego oddziału Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej podają, że wody w głównych rzekach regionu utrzymują się w strefie wody niskiej i średniej. Lokalnie na Narwi, jej głównych dopływach oraz na dopływach Biebrzy ostatniej doby wystąpiły niewielkie wahania oraz wzrosty, ale zagrożenia w związku z tym niema.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę