Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Było ślisko...

Główne zdjęcie
fot. KMP w Łomży

Niedostosowanie prędkości jazdy do warunków na drodze to – według policji wstępne przyczyny wypadku jaki rano ok. 8.30 wydarzył się na krajowej „64” Łomża – Jeżewo. Za Wizną w okolicach wsi Sulin i Kurpiki kierowca renault megane wpadł w poślizg na śliskiej nawierzchni drogi, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas jezdni gdzie czołowo zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka suzuki swift. Droga była zablokowana przez ponad trzy godziny.

Jak podaje Urszula Brulińska z KMP w Łomży zarówno kobieta kierująca suzuki jak i kierowca renault byli trzeźwi. Oboje ze złamanymi obojczykami i ogólnymi potłuczeniami trafili do szpitala.

Tymczasem synoptycy z białostockiego zespołu Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW PIB ostrzegają, przed oblodzeniami jezdni, które mogą pojawić się wieczorem i nocą w związku ze znacznym spadkiem temperatury. Zgodnie z ich przewidywaniami po opadach mokrego śniegu, które występowały w ciągu dnia w nocy nastąpi spadek temperatury powietrza do -10°C na Suwalszczyznie i do -8°C na południu województwa, powodując zamarzanie mokrych nawierzchni dróg i chodników.

 

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę