Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zablokowana droga przez Wiznę

Główne zdjęcie
Mapa przedstawia ryzyko indywidualne mierzone koncentracją wypadków, tj. średnie ryzyko bycia ofiarą śmiertelną lub ciężko ranną wypadku na wybranych rodzajach dróg w Polsce w wybranym okresie analizy. Ryzyko to dotyczy każdego indywidualnego użytkownika dróg i mierzone jest częstością wypadków z ofiarami śmiertelnymi i ciężko rannymi na każdym odcinku drogi w stosunku do liczby pojazdów, które przejeżdżają przez ten odcinek w ciągu roku.

Dwie osoby zostały ranne w wypadku jaki ok. 8.30 wydarzył się na krajowej „64” Łomża – Jeżewo. Za Wizną w okolicach wsi Sulin i Kurpiki czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe renault megane i suzuki. Droga jest zablokowana.

Nie wiadomo  jak długo potrwają utrudnienia w ruchu. Na miejscy są policjanci i strażacy.

Droga krajowa nr 64 z Jeżewa do Piątnicy jest jedną z najbardziej niebezpiecznych dróg w regionie. Potwierdzają to także wyniki najnowszego opracowania, w ramach międzynarodowego Programu Oceny Ryzyka na Drogach EuroRAP. Mapę ryzyka indywidualnego opracowano w oparciu o dane zebrane przez policję. U nas najgorzej jest na krajowej „61” pomiędzy Łomżą a Ostrołęką i właśnie na „64”.

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę