Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw w Łomży

W środę, 22 lutego 2012, przypada Międzynarodowy Dzień Ofiar Przestępstw. Przez cały tydzień także w Łomży ofiary przestępstw będą mogły uzyskać pomoc nie tylko prawną. W mieście dyżurować będą prokuratorzy, prawnicy, policjanci i m.in. psycholog.

W ramach Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw od poniedziałku do piątku (od 20 do 24 lutego) we wszystkich jednostkach Prokuratur okręgu łomżyńskiego dyżurować będą specjaliści, którzy udzielać będą bezpłatnych porad ofiarom przestępstw. Głównym celem akcji jest zwrócenie uwagi na potrzeby i prawa osób pokrzywdzonych przestępstwem.
W prokuraturach zainteresowani będą przyjmowani w godzinach od 7:30 do 15:30.

Do akcji włączają się także policjanci. Komenda Miejska Policji w Łomży planuje przyjmować interesantów oraz udzielać stosownych informacji  swoich siedzibach przy ul. Wojska Polskiego 9 i Partyzantów 48 B.

Dodatkowo w środę 22 lutego w siedzibie Ośrodka Interwencji Kryzysowej przy ul. Wojska Polskiego 161 zorganizowany zostanie punkt informacyjny. Będzie tam można porozmawiać z: psychologiem, adwokatem, pracownikiem socjalnym i policjantem.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę