Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Po wypadku zablokowana droga Łomża - Ostrów Mazowiecka

6-7 osób według straży pożarnej, chyba pięć według policji trafiło do szpitala po wypadku jaki kilka minut przed 12.00 wydarzył się w okolicach wsi Jakać Borki na drodze Łomża – Ostrów Mazowiecka. Według relacji straży pożarnej, która na miejsce zdarzenia skierował dwa zastępy, w wypadku uczestniczyły trzy samochody. Policja podaje, że podczas wyprzedzania innego pojazdu doszło do czołowego zderzenia dwóch samochód osobowych - nissana terrano i volkswagena passata.

Droga jest całkowicie zablokowana „i jeszcze jakiś czas to potrwa” - mówi Urszula Brulińska z KMP w Łomży. Na miejscu pracują wszystkie służby.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę