Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Pełen zestaw narkotyków

Marihuanę, amfetaminę, extazy i haszysz znaleźli policjanci w mieszkaniu 31-latka z Łomży. Dziś usłyszeć ma on zarzuty posiadania narkotyków. Tymczasem wczoraj zarzuty udzielania narkotyków innej osobie usłyszał 20-letni mieszkaniec miasta.

Jak relacjonuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży policjanci w wyniku działań operacyjnych uzyskali informację o tym, ze jeden z mieszkańców Łomży może posiadać narkotyki. Podczas przeszukania mieszkania - w akcji brał udział policyjny pies Zorka przygotowany do wyszukiwania narkotyków – udało się ujawnić 23 gramy marihuany, 2 gramy amfetaminy, tabletkę extazy i niewielkie ilości haszyszu. 31-letni mieszkaniec Łomży został zatrzymany przez policję, a dziś ma być doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszy zarzuty.

Okazuje się, że to nie jedyna narkotykowa sprawa z Łomży. Wcześniej zatrzymano 20-latka podejrzewanego o udzielanie narkotyków w celu osiągnięcia korzyści majątkowej młodszemu koledze. Mężczyzna ten w styczniu i lutym miał mu sprzedać nie mnij niż 10 gramów amfetaminy.  20-latek przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu. Prokurator jako środek zapobiegawczy zastosował dozór policji, a wymierzeniem kary ma zająć się sąd.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę