Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Grajewo kupiło pierwsze maszyny do rosyjskiej fabryki

Niemal 25 milionów euro zapłaci zakład Pfleiderer Grajewo za nowe maszyny do nowobudowanej fabryki płyt wiórowych w miejscowości Podberesje rejon Novgorod w Rosji. Dostawcą urządzeń wyposażenia fabryki jest Pfleiderer Holzwerkstoffe GmbH Co. KG z siedzibą w Neumarkt, która tak jak i zakład w Grajewie wchodzi w skład grupy Pfleiderer AG.

Zgodnie z komunikatem grajewskiej spółki dostawa wyposażenia do spółki w Rosji zostanie zrealizowana w okresie marzec - czerwiec 2005r. Wartość przedmiotu umowy wynosi 24.800.000,00 EURO. Pfleiderer Grajewo zakup sfinansuje ze środków pochodzących z emisji akcji Spółki serii D oraz częściowo ze środków pochodzących z kredytów bankowych.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę