Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Okradali kościół

Grajewscy funkcjonariusze zatrzymali dwóch złodziei, którzy kradli rynny z dzwonnicy i budynku kościoła w centrum miasta. Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 22. Policjanci w czasie pełnienia służby na ulicy Kopernika zauważyli dwóch młodych mężczyzn, którzy demontowali rynny z dzwonnicy i budynku kościoła. Straty oszacowano na około 5 tys. zł.

Zainteresowani mundurowi ruszyli w kierunku pracujących. Jeden z nich na widok funkcjonariuszy zaczął uciekać. Jednak już po chwili obaj wpadli w ręce mundurowych. Okazało się, że to dwaj mieszkańcy Grajewa w wieku 20 i 25 lat, którzy usiłowali skraść miedziane rynny. Noc obaj spędzili w policyjnym areszcie. Za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę