Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Galeria Narew nie będzie mniejsza, będzie inna – zapewnia inwestor

Główne zdjęcie
Tak ma wyglądać Galeria Narew

- Pod koniec stycznia 2012 roku Galeria Narew otrzymała pozwolenie na zmianę konstrukcji obiektu z piętrowego na parterowy. Wprowadzone zmiany nie wpłyną na proces komercjalizacji oraz wielkość powierzchni najmu – zapewnia Ewa Wierzbowska. Z informacji przekazywanych przez inwestora wynika, że główna zmiana sprowadza się do tego, że liczony dotychczas wewnątrz galerii hipermarket Castoramy został wydzielony i powstanie jako oddzielny budynek. - Złożyliśmy wniosek o pozwolenie na budowę Castoramy, jako oddzielnej jednostki - mówi Henryk Rytwiński, Leasing & Development Director

- W pierwotnych założeniach market budowlany Castorama miał się znaleźć wewnątrz Galerii.
Po wielokrotnych konsultacjach z architektami postanowiliśmy, że aby usprawnić funkcjonowanie Galerii, market budowlany powstanie na zewnątrz obiektu, a powierzchnię, którą miał zajmować, przeznaczymy dla najemców z branży modowej, urodowej, usługowej i gastronomicznej – mówi Henryk Rytwiński.

Jak dodaje Ewa Wierzbowska PR Manager zgodnie z wydanym nowym pozwoleniem na budowę Galeria Narew powstanie, jako obiekt parterowy. Zmieni się powierzchnia całkowita obiektu, ponieważ na jej wielkość nie będą już wpływać czynniki takie jak górne korytarze czy ruchome schody. Inwestor informuje, że zmiana konstrukcji obiektu nie będzie miała wpływu na wielkość powierzchni najmu.
- Podobnie jak  w pierwotnych założeniach będzie ona wynosiła ponad 40 tys. m2  – zapewnia Ewa Wierzbowska. 

Inwestor szacuje, że w Galerii Narew będzie funkcjonowało ok. 100 sklepów między innymi: Real, Castorama, H&M, oraz restauracje, kawiarnie i jedyny w regionie multipleks kinowy Lumiere.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę