Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

ŁKS szuka młodych piłkarzy

Łomżyński Klub Sportowy 1926 ogłosił nabór do sekcji piłki nożnej. Poszukiwani są młodzi chłopcy roczników 2003, 2004 oraz 2005, którzy lubią piłkę nożna i nie boja się ciężkich treningów.

- Osoby chcące uprawiać ten sport wyczynowo muszą być świadome podjęcia obowiązków, prowadzenia regularnych treningów (co najmniej 4 razy w tygodniu), muszą być gotowe do podporządkowania się dyscyplinie i jej wymaganiom (wyjazdy na zawody, zgrupowania) – podkreśla Anna Chorążak z ŁKS 1926 Łomża.
Zainteresowanych treningami i grą w meczach ligowych, a raczej ich rodzice, powinni się kontaktować z klubem telefonicznie dzwoniąc pod numer 514-136-329.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę