Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Oszust poszukiwany listem gończym schował się pod sufitem

Łomżyńscy policjanci zatrzymali poszukiwanego listem gończym 22-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna schowany był pod podwieszanym sufitem w jednym z mieszkań przy ulicy 3-go Maja. Zatrzymany poszukiwany trafił do policyjnego aresztu, skąd dziś zostanie przewieziony do Aresztu Śledczego w Czerwonym Borze.

Jak informuje policja wczoraj w południe funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Łomży zapukali do drzwi jednego z mieszkań przy ulicy 3-go Maja. Z ustaleń wynikało, że najprawdopodobniej właśnie tam ukrył się 22-letni mieszkaniec tego miasta poszukiwany listem gończym za oszustwa. W mieszkaniu funkcjonariusze zastali domowników i kilku mężczyzn. Wszyscy zgodnie twierdzili, że poszukiwanego nie ma w domu, że go nie widzieli i nie wiedzą gdzie jest. Wstępne przeszukanie zdawało się potwierdzać ich wersję, gdy nagle jeden z funkcjonariuszy usłyszał nad głową cichy chrobot. Odgłos dochodził zza podwieszanego sufitu. Gdy mundurowi odchylili jedną z sufitowych płyt, ich oczom ukazał się poszukiwany. Mężczyzna szybko zszedł na ziemie i trafił w ręce policjantów.

Ponadto w trakcie przeszukania w pustostanie obok funkcjonariusze ujawnili sprężarkę i srebrną bransoletkę pochodzące z zaistniałej na przełomie stycznia i lutego bieżącego roku kradzieży z włamaniem do samochodu smart. W trakcie dalszej realizacji w tej sprawie zatrzymano jeszcze dwóch mężczyzn w wieku 21 i 18 lat. Obaj usłyszeli zarzut paserstwa przedmiotów pochodzących właśnie z tego przestępstwa. Przyznali się do zarzucanych im czynów i dobrowolnie poddali się karze grzywny.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę